Klucze do Farming Simulator 18

Farming Simulator 18

Klucze do Farming Simulator 18

Klucze do Farming Simulator 18

Farming Simulator 2018 jest to symulator rolniczy stworzony przez polskie studio Giant Software. W tej grze możemy wcielić się w farmera , więc musimy posiać rośliny , robić opryski , zebrać zbiory i następnie je sprzedać. Jednak możemy hodować zwierzęta oraz wykonywać wiele różnych czynności. Zadania te wykonujemy dzięki wielu rozmaitym maszynom rolniczym.

Klucze do Farming Simulator 18

Farming Simulator , podobnie jak w poprzednich częściach serii, naszym zadaniem jest rozwijanie własnego wirtualnego gospodarstwa rolniczego. Grę rozpoczynamy jako biedny rolnik , posiadający zaledwie kilka maszyn i hektarów pola. Aby zdobyć fundusze i spłacić zaciągniętą pożyczkę, uprawiamy pola, przejeżdżając po nich odpowiednimi maszynami we właściwej kolejności, po czym uzyskane plony sprzedajemy w skupie bądź w oczekiwaniu na lepsze czasy gromadzimy w silosie.

Wraz z poprawą naszej kondycji finansowej możemy zamówić nowe, bardziej wydajne maszyny, kupić kolejne pola. Dodatkowo możemy również hodować rośliny i rąbać drewno , dzięki czemu również zdobędziemy trochę pieniędzy. W tej wersji gry dodano słonecznik i soje z upraw , zaś glebę możemy użyźnić, sadząc rzodkiew oleistą, a następnie orząc pole pod przyszłe zasiewy. Nowością jest także opcja hodowli świń. Niestety mimo prognoz twórcy Farming Simulator 18 apk nie dodali sadownictwa , więc dalej nie będziemy mogli uprawiać choćby jabłek.

Wszystkie czynności na farmie możemy wykonać sami lub zlecić je innym wirtualnym pracownikom , którzy zrobią ją za nas . Niestety te postacie są sterowane przez komputer , więc czasami dziwnie się one zachowują. Współpraca z nimi to wciąż istny koszmar. Nie dość, że nie możemy posłać pracownika na pole z poziomu menu i przed każdym zleceniem zadania musimy podjechać odpowiednią maszyną na skraj roli, to dodatkowo ciągle trzeba pilnować, by pomocnik nie zablokował się na jakimś przedmiocie, który akurat znalazł się przed jego torem ruchu…

Dlaczego warto grać w Farming Simulator ?

Praca na roli ciągle przynosi dużo zabawy , jest idealna jako oderwanie od rzeczywistości. Konieczność wieloetapowego i urozmaiconego troszczenia się o uprawy za pomocą różnorodnego sprzętu powoduje, że finalnie zebranie bogatego plonu przynosi niemałą satysfakcję. Warto dodać ,że mamy dużo zadań , dzięki czemu nie będziemy się nudzić . Gdy chwilowo ogarniemy pola, przychodzi czas na przygotowanie paszy i napojenie zwierząt. Potem można wybrać się do lasu i porąbać drewno , całkiem nieźle na tym zarabiając. Na szczęście dzięki nam masz dostęp „Klucze do Farming Simulator 18”.

Polecam tę grę każdemu , kto ma trochę wolnego czasu i lubi przyjemnie spędzić czas grając w gry.

FARMING SIMULATOR 2018 APK

Klucze do Farming Simulator 18